Alicja Antonik kandydatką PiS na burmistrza Lubaczowa [ZDJĘCIA, FILM]

39

Radna miejska Alicja Antonik będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko burmistrza Lubaczowa w jesiennych wyborach samorządowych. Pretendentów do rządzenia trzema podkarpackimi miastami przedstawiono podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Jarosławiu.

Lubaczowską kandydatkę PiS w jesiennych wyborach samorządowych przedstawiła dziś (01.08) w Jarosławiu poseł Anna Schmidt-Rodziewicz, która jest koordynatorem okręgowym Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych wyborach samorządowych.


39 komentarze

 1. Gratulacje dla pana Szypta za zwycięstwo w nieodbytych jeszcze wyborach, ale z takim kontrkandydatem to pewne na 101%. Z materiału filmowego wynika, że kandydatka nie ma żadnego pomysłu na Lubaczów, same górnolotne frazesy typu – trzeba zrobić miejsca pracy dla młodych, ściągać przedsiębiorców i że mamy jako powiat straszne możliwości, bo jest gaz, siarka, borowina i woda :D Niestety, ale od katechetki to nie można się spodziewać nic więcej.

 2. Nawet nie chodzi o związki z klerem, tylko kwestia widzenia rzeczywistości przez pryzmat katechezy i dzieci, to co człowiek robi na co dzień mocno kreuje jego widzenie świata, dlatego kandydatka widzi rzeczywistość przez pryzmat szkoły. Rozumiem teraz wypowiedź „Lidera Prawicy”. Kiedyś w teczce tacy kandydaci by przeszli, teraz to już wyborców w balona nie zrobi, kandydat musi mieć jakieś kwalifikacje zawodowe pokrewne zarządzaniu, ekonomia, biznes, ale na pewno nie nauczyciel i to religii.

  • Ciekawe czy kiedykolwiek zwróciłeś uwagę na to czym się trudnili wcześniejsi burmistrzowie :) Fajnie jest się czepiać że nauczycielka itp, ale nikt nie zwróci uwagi na to jakim kto jest człowiekiem, i jaki ma program wyborczy, bo to dla typowych „Januszy” nie jest ważne. Ważne że nauczycielka i tyle. Nie cierpię takiego podejścia. Zawód Pani Ali ma ja dyskwalifikować z bycia burmistrzem? Dla mnie najważniejsze jest to że wiem że jest to osoba charyzmatyczna, która jest w stanie dużo zrobić dla tego miasta. Pan Szpyt nie był nauczycielem, a jakoś w mojej opinii za jego kadencji dużo się nie działo:)

 3. Program porażka
  Ale czego można spodziewać się po Katechetce:-(
  Ludzie narzekają na P.Szpyta , ale jeśli wybierzemy Panią Antonik to wpadniemy przyslowiowo ,” z deszczu pod rynnę”, nie będzie pracy dla młodych ,dla osób którym brakuję do emerytury,wsparcia dla szkół zwłaszcza tych które mają u siebie dzieci z orzeczeniem do kształcenia specjalnego, aby zapewnić im lepszy star w życie ,w dalszą edukację.itp…Taka osobą powinna otym najlepiej wiedzieć ,sama P Antonik spotyka się z niepełnosprawnośca na codzienne a w programie cisza……dla pełnosprawnych,
  żadnej pomocy ,nic a przecież o nich też nie można zapomnieć …

 4. Niniejszym oświadczam, że pani Alicja Antonik nie jest kandydatem obozu Zjednoczonej Prawicy. Jej start to autorski projekt posłanki z Jarosławia, w celu przedłużenia kadencji obecnego burmistrza. Pani Antonik nie uzyskała poparcia Solidarnej Polski ani Porozumienia Jarosława Gowina. Co więcej, lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości również nie brały jej kandydatury pod uwagę. Działania posłanki Schmidt – Rodziewicz są wysoce niefortunne i mogą wywoływać liczne konflikty.

 5. Mam teraz taką nadzieję że Szanowni Państwo zrozumiecie dla czego porozumienie Jarosława Gowina Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego KWW. jedność narodu wystawia swojego kandydata na burmistrza Miasta Lubaczowa jestem pewny że nasz kandydat bedzie się cieszył większą przychylnością internautów choć pani Alicji życzymy powodzenia ale wierzymy mocno w to że w finale bedzie nasz kandydat dziwią mnie słowa i chciałbym aby mi to ktos wyjaśnił bo ciągle słyszę że pani poseł z Jarosławia załatwiła to i tamto to co pani poseł ma jakieś tajne dojście do pieniędzy na inwestycje nie rozumie to znaczy że jak wygra pani Alicja to pani poseł załatwi pieniądze a jak pani Alicja przegra to tych pieniedzy miasto Lubaczów od pani Rodziewicz nie dostanie a tak mowiąc prawde pani poseł wypina piersi do orderów za to czego nie zrobiła bo pani poseł nie dysponuje i nie ma wpływu na fundusze jakie sa przydzielane na poszczególne regiony jeżeli się myle to znaczy że pani anna jednoosobowo decyduje co w powiecie lubaczowskim będzie lub czego nie będzie tego w historii jeszcze nie było

 6. Zapewniam Pana że taki będzie bezpartyjny nie uwikłany w zadne układy i układziki w Lubaczowie mam nadzieje że będzie godnie reprezentował nasze miasto i wszystkich mieszkańców naszego miasta bez wzgledu na poglady io szyld polityczny nie bedzie zakładnikiem zadnego układu partyjnego jako kandydat bezpartjny wystartuje tylko i wyłacznie gościnnie z Zjednoczonego Obozu Porozumienie Wolni i Solidarni WWW. jednosc narodu

 7. Ciekawe kto będzie kandydatem Zjednoczonej Prawicy bez PiSu :) teoretycznie każdy kandydat będzie ciekawszy niż ten z jarosławskiego nadania.
  Rozmawiając z ludźmi na temat kandydatki PiSu, z ludźmi nie związanymi z partią, czyli faktyczny elektorat, nikt nie powiedział, że by zagłosował na P. Alicję. Czekają na inną opcję.

 8. dużymi krokami zmierzamy do klęski poseł strzelnica …… to nie jest już śmieszne tak dużego braku szacunku wśród samorządowców do koordynatora obiecanych stanowisk jeszcze nie widziałam może powrót do parzenia kawy w warszawce byłby lepszym rozwiązaniem. Od samego początku droga arogancji i buty nam się nie podobała, ktoś tu jest zbyt pewny siebie. Kochany Lubaczowie trzymam za was kciuki stawiajcie na młodych i niezależnych a tak na marginesie my też w Jarosławiu jej nie lubimy —–

 9. Pani działaczka PIS to co pisze jest prawdą przed wstąpieniem do PIS Przewodniczący jednej z Partii wchodzącej w skład Koalicji Rządzącej w Polsce powiedział mi tak że tam tyle będziesz miał do powiedzenia co Żyd za okupacji jedyne co mi zapewnił to to że będę musiał płacić skladki roznosić ulotki zbierać podpisy i kleić plakaty ale jak będę to robił to na pewno nie Obecnej Posłance

 10. Niestety PISEM w Lubaczowie decydentami jest bardzo malutka grupa nawiedzonych oszołomów których najbliższe wybory zweryfikują a działaczy uczciwych kompetentnych się izoluje jest wąska grupa trzymająca władze np kol Michał Szwed w ostatnich wyborach do Powiatu otrzymał ponad 400 głosów i co został brutalnie wyrzucony z PIS bo zagrażał wielkiemu Guru z Oleszyc tylko ten pan z Oleszyc nie zdaje sobie sprawy że jest po prostu nie wybieralny

 11. Dlaczego wy ciągle narzekacie ???

  Rolnicy najpierw głosowali na PiS a teraz płaczą że w skupie nisko itp….

  PiS ma ogromne poparcie na podkarpaciu i nic tego nie zmieni … wszyscy głosują teraz na PiS , na 500+ bo to jest najważniejsze ……

  PiS to najlepsze co mogło się przytrafić Polsce!

 12. Jestem wielkim zwolennikiem obecnego obozu rządzącego nigdy nie popierałem tych złodziei z po i nowoczesnej jest to rząd po rządzie Jana Olszewskiego i koalicji Samoobrona LPR najlepszy rząd oby rządzili jak najdłużej ale to co wyrabiają działacze PiS w powiatach nie tylko lubaczowskim ale w całym okręgu nr 22 jest po prostu kompromitacją PiS

 13. JAN (IP: 195.116.**.**) · 2 sierpnia 2018 ~ 11:23
  „kandydat bezpartjny wystartuje tylko i wyłacznie gościnnie z Zjednoczonego Obozu Porozumienie Wolni i Solidarni WWW. jednosc narodu”

  Na miejscu tego kandydata szybko wycofałbym się ze startowania, zanim ujawnią nazwisko. Wstyd mieć takich promotorów, co potrafią tylko publicznie prać brudy i pompować swoje nadęte ego

 14. Czym tu się podniecać, o tym, że PiS wystawi kandydata takiego aby tylko czasem nie wygrał, było wiadomo od miesiąca. Najwidoczniej naszym PiSowym radnym dobrze jest przy stole z zacnym Krzysztofem Szpytem, nikt nikogo nie rusza a i miejsce w urzędzie do pracy czasami się znajdzie.

 15. Od razu widać, że tak wybrano kandydata, aby wszystkim obecnym było dobrze i ciepełko na posadkach. Narzekacie, że kolejny nauczyciel, a dlaczego większość osób głosuje na nauczycieli na radnych? Mnie to tak zastanawia, przecież to, że ktoś jest nauczycielem kompletnie nie daje mu jakichkolwiek wyższych kompetencji.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here