Wypadek na trasie Narol-Bełżec, trzy osoby trafiły do szpitala

0

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek (04.10) na drodze wojewódzkiej pomiędzy miejscowościami Narol i Bełżec. Kierująca renault, na prostym odcinku drogi, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z mazdą. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala.

Wczoraj po godz. 14, dyżurny lubaczowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów na trasie Narol – Bełżec. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 38-letnia mieszkanka Narola, jadąc drogą wojewódzką nr 865, na prostym odcinku drogi, zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z prawidłowo jadącą mazdą.

Mazdą kierował 55-letni mieszkaniec gminy Narol, obok niego jechała 60-letnia pasażerka. Wszyscy uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala w Lubaczowie. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowców – obydwoje byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku, funkcjonariusze wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Przyczyny wypadku pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here