Trwa nabór wniosków w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”

0

Początkiem lipca rozpoczął się nabór wniosków do konkursu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018”. W ramach projektu można otrzymać mikrodotacje w wysokości do 5 tysięcy złotych na realizację lokalnych inicjatyw społecznych. W piątek (20.07) w Urzędzie Gminy Lubaczów odbędzie się spotkanie informacyjne.

Zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay.com

Głównym celem projektu jest wzrost wiedzy i umiejętności oraz promocja aktywnych postaw społecznych z zakresu realizacji oddolnych i partycypacyjnych inicjatyw w woj. podkarpackim. O grant mogą ubiegać się młode organizacje pozarządowe – (które zostały wpisane do KRS lub właściwego rejestru nie wcześniej niż 30 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o mikrodotację) oraz grupy nieformalne/ samopomocowe (3 osobowe), które swoje wnioski do Konkursu mogą składać za pośrednictwem Patrona (organizacji użyczającej osobowości prawnej). Poza dotacjami wnioskodawcy otrzymają wsparcie  szkoleniowo – doradcze oraz  promocję lokalnych inicjatyw.

W najbliższy piątek (20.07) o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Lubaczów odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych projektem. Wnioski można składać do 30 lipca 2018 roku.

Szczegółowe informacje oraz formularz wniosku dostępny jest na stronie internetowej projektu pod adresem www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here