Artystyczny Zdrój kulturalną propozycją na wakacje w Horyńcu-Zdroju

0

Wyjątkowo bogaty program i wiele znamienitych gości ze świata kultury – tak zapowiada się Artystyczny Zdrój, który przez całe wakacje będzie trwał w Horyńcu-Zdroju. O wydarzeniu informowano podczas wtorkowego (26.06) briefingu prasowego.

Po bardzo udanej ubiegłorocznej edycji Teatralnego Zdroju, kontynuowana jest współpraca Fundacji Czuły Barbażyńca i Gminy Horyniec-Zdrój. Jednak tegoroczne wydarzenie przybrało jeszcze szersze spektrum oraz nową nazwę – Artystyczny Zdrój. Impreza ma zwrócić uwagę nie tylko mieszkańców miejscowości i goszczących tu kuracjuszy, ale także całego regionu. Z tym nie powinno być żadnego problemu, bo program jest wyjątkowo bogaty – odbędą się liczne ekranizacje, koncerty, spektakle, wernisaże, promocje książek, projekcje filmów, spotkania, a nawet dyskoteka. W miejscowości pojawi się wiele znanych z dużego ekranu osób. Zobaczyć się będzie można m.in. z Agatą Młynarską, Arturem Barcisiem, Agatą Dębicką, Markiem Koterskim, Pawłem Królikowskim, Szymonem Majewskim, Katarzyną Nosowską i Adamem Zagajewskim.

O Artystycznym Zdroju poinformowano podczas czwartkowego briefingu prasowego zorganizowanego w horynieckim Parku Zdrojowym.

Artystyczny Zdrój zostanie zainaugurowany w sobotę 7 lipca spotkaniem z Eustachym Rylskim i potrwa do 25 sierpnia.

Szczegółowy program festiwalu jest dostępny na stronie artystycznyzdroj.pl, a bieżące relacje i zapowiedzi na profilu facebook.com/artystycznyzdroj.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here