Art Festiwal zachwyca w Horyńcu-Zdroju

4

W Horyńcu-Zdroju od lipca trwa Art Festiwal. Organizowane wydarzenia są na naprawdę wysokim poziomie. Sprawdźcie co czekać na nas będzie w najbliższy weekend?

Fot. Krystian Kłysewicz

W piątek (9.08) o godz. 20:30 wystąpi zespół Kraków Street Band, który bardzo szybko stał się wizytówką nie tylko swojego rodzinnego miasta, ale także polskiej sceny muzycznej. Grupa od kilku lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność. Utwory zespołu zgrabnie balansują między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Najnowszy ich Album „Going Away” otrzymał nominację do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Blues/Country.

W sobotę (10.08) o godz. 18:00 odbędzie się wernisaż wystawy Pawła Rydzewskiego. Ekspozycja o tytule „Roztocze” mieścić w sobie będzie najpiękniejsze fotografie przedstawiające piękno naszych okolic. Autor zabierze nas w plener i ukaże mało znane zakątki Roztocza.

Z kolei w niedzielę (11.08) o godz. 15:00 organizatorzy zapraszają na Czułe Czytanki, a o godz. 17:00 na przegląd filmów Janusza Majewskiego. W programie znalazły się „Zazdrość i medycyna”, „Zaklęte rewiry”, „Lekcja martwego języka” oraz prezentacja powieści „Ryk kamiennego lwa” w cyklu Nowa Książka.

Wydarzenia odbywają się w „Letnisku – drodze do Radruża” dawny Zajazd u Flisa. Więcej informacji na artfestiwal.pl.

AH, elubaczow.com

4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here