Od dziś utrudnienia w ruchu na ulicach Lubaczowa

0

Tegoroczne Dni Lubaczowa startują już dziś i potrwają do niedzieli. W ciągu trzech dni organizatorzy zapraszają na Żakinadę, kino pod gwiazdami, koncerty czy imprezy sportowe. Oprócz licznych atrakcji nie obędzie się także bez utrudnień w ruchu drogowym spowodowanych wydarzeniami odbywającymi się w centrum miasta.

Na czas trwania Dni Lubaczowa częściowo zamknięta zostanie ulica Rynek. Drogi zamknięte będą od godz. 6:00 w piątek (15.06) do godz. 23:00 w niedziele (17.06).

Pierwsze utrudnienia w ruchu kierowcy napotkają w piątek, 15 czerwca. O godzinie 12:30 z placu przy Szkole Podstawowej Nr 2 wyruszy Żakinada, która ulicami Juliusza Słowackiego, Zygmunta Krasińskiego, a następnie Adama Mickiewicza przejdzie na Rynek. W tym czasie przejezdny będzie jeden pas ruchu. Utrudnienia na tych drogach nie powinny potrwać dłużej niż do godz. 13:30.

16 czerwca kierowców czeka dużo więcej problemów z dojazdem w centrum miasta – w tym dniu odbędą się biegi uliczne. Od wczesnych godzin porannych ruch w pobliżu rynku będzie zamknięty, a od godziny 14:00 do godziny 16:00 wystąpią utrudnienia na terenie całego miasta.

W związku z zawodami sportowymi dla dzieci szkół podstawowych ruch w centrum miasta od godziny 12:00 będzie całkowicie zamknięty – biegi odbędą się w okół płyty rynku. O godzinie 14:00 wystartują starsi zawodnicy na trasie 5 i 10 km oraz podczas marszu nordic walking. Te zawody na blisko 2 godziny utrudnią ruch w mieście.

elubaczow.com, lubaczow.pl


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here