Joga z Batuką w Lubaczowie

0

Jak wielkie zalety mogą przynieść dla naszego ciała i ducha ćwiczenia jogi będą mogli przekonać się wszyscy, którzy wezmą udział w pierwszych tego typu zajęciach w Lubaczowie. Do wspólnej aktywności zaprasza Fitness Klub „Batuka”, który od niedawna działa w nowej siedzibie przy ul. Technicznej.

Milena Leja i prowadzony przez nią Fitness Klub Batuka wkroczył w kolejny etap rozwoju. Zajęcia od niedawna odbywają się w nowej siedzibie przy ulicy Technicznej w Lubaczowie, a oferta obiektu jest coraz bogatsza. Najnowszą propozycją są ćwiczenia jogi, które prowadzić będzie pochodząca z Lubaczowa Patrycja.

– Zaproszona przez nas do współpracy instruktorka ma ogromne doświadczenie zdobyte na dziesiątkach szkoleń i licznych podróżach, między innymi przez parę lat w Indiach. Prowadzi zajęcia w pełni profesjonalnie i potrafi skutecznie „zarazić” swoją pasją – informuje klub Batuka.

Warto zapisać się i wybrać na pierwsze zajęcia, bo ćwiczenia jogi nie tylko zwiększają elastyczność, zwinność i wytrzymałość ciała, ale także doskonale rozwijają koordynację i równowagę. Do tego kształtują właściwą ergonomię ruchu i wyrabiają odruch prawidłowej postawy, zapobiegając przez to przeciążeniom stawów. Taka forma aktywności doskonale wpływa także na stan ducha i pozytywne samopoczucie.

Zapisy na pierwsze zajęcia, które odbędą się w ŚRODĘ (16 maja) o godz. 19:00, prowadzone są w Klubie „Batuka” przy ul. Technicznej, pod nr tel. 502 971 151 oraz za pośrednictwem profilu Batuka na Facebook’u. Liczba miejsc jest ograniczona, a wstęp na pierwsze zajęcia kosztuje jedynie 10 zł.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here