Leśnicy z Lubaczowa z brązowymi medalami na siatkarskim turnieju

0

W sobotę (21.04) w Hali Sportowej OSiR w Cmolasie odbył się XVI Turniej Piłki Siatkowej Leśników z Podkarpacia o puchar Przewodniczącego Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników, Leśnictwa i Drzewnictwa w Krośnie. Leśnicy z Lubaczowa wrócili do domu z brązowymi medalami.

Fot. Reprezentacja Nadleśnictwa Lubaczów, fot. RDLP w Krośnie.

Zawody zostały zorganizowane i przeprowadzone przez ZO SITLiD w Krośnie, RDLP w Krośnie, a gospodarzem turnieju było Nadleśnictwo Kolbuszowa. W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 19 drużyn. W rolę zawodników wcielili się leśnicy, którzy na co dzień pracują na rzecz lasów Podkarpacia. Jednocześnie na czterech boiskach trwały rozgrywki sportowe zawodników, którzy podzieleni zostali na cztery grupy.

Z rozgrywek grupowych nie udało się wyjść drużynie Nadleśnictwa Oleszyce, która triumfowała rok temu. Honor leśników z powiatu lubaczowskiego, którzy od wielu lat bardzo dobrze spisywali się w siatkarskiej rywalizacji, bronił zespół Nadleśnictwa Lubaczów. Ten awansował do rozgrywek półfinałowych i ostatecznie zajął trzecie miejsce, wygrywając w medalowym starciu z kolegami z Birczy. W meczu finałowym leśnicy z Kolbuszowej zwyciężyli z RDLP Krosno.

elubaczow.com, RDLP w Krośnie


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here