Wsiądą na rowery dla uczczenia Niepodległości

1

Ruszyły zapisy do IV Roztoczańskiego Rowerowego Rajdu „Niepodległości” Green Velo. Rowerzyści wyjadą na drogi powiatu lubaczowskiego dla uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę wolności.

Fot. Archiwum organizatora.

Rowerzyści spotkają się 26 maja (sobota) w Lubaczowie, gdzie spod Pomnika Niepodległości wyruszą w ponad 70 km trasę. Cykliści zmierzać będą do miejsc upamiętniających walki o niepodległość w Podlesiu, Horyńcu-Zdroju, Płazowie i uroczysku Kobylanka, gdzie oddadzą hołd Polakom, którzy walczyli o odzyskanie przez Polskę wolności. Meta znajdować się będzie w Cieszanowie na terenie kąpieliska „Wędrowiec”.

Warto już dziś popracować nad kondycją, bo organizatorzy dla rowerzystów, którzy ukończą z nimi rajd przygotowali nagrody. Na mecie odbędzie się loteria fantowa. W jej puli znajdują się akcesoria rowerowe, a także rowery trekkingowe.

Każdy, kto chce wziąć udział w jubileuszowej, IV edycji Roztoczańskiego Rowerowego Rajdu powinien do 11 maja wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: system.timedo.pl i uiścić opłatę w wysokości 20 zł na rachunek bankowy: 66 9101 0003 2001 0016 1655 0001 (tytuł wpłaty: ,,Opłata startowa Rajd Niepodległości”). O wpisaniu na listę decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba uczestników jest ograniczona do 300 osób, dlatego nie warto zwlekać z decyzją.

Więcej informacji o rajdzie, nad którym patronat medialny sprawuje nasza redakcja, na stronie: www.rajd.powiatlubaczowski.pl.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here