O klasa: Roztocze podejmie Grochowce, Pogoń-Sokół jedzie do Zarzecza

7

Po dość udanej „świątecznej” kolejce spotkań, w najbliższy weekend przed naszymi drużynami w jarosławskiej „okręgówce”, dość trudne spotkania w ramach XIX kolejki.

Fot. elubaczow.com, arch.

Po tym jak w ubiegłym tygodniu Roztocze Narol przywiozło komplet punktów z wyjazdowego spotkania, teraz podejmować będzie na własnym boisku doświadczoną drużynę Motoru Grochowce. Ta składa się z większości doświadczonych zawodników Polonii oraz Czuwaju Przemyśl i z pewnością będzie faworytem potyczki. W pierwszym spotkaniu obu zespołów w sezonie zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze, wygrywając wysoko 5:1, a honorowe trafienie zaliczył dla Roztocza Mateusz Cywka. Zawodnicy Daniela Hałasa potrafili w tym sezonie sprawić już niespodziankę na własnym boisku, pokonując silny zespół z Kańczugi 2:1, a zwycięstwo nad Motorem pozwoliłoby włączyć im się w grę o utrzymanie w „okręgówce”. Zespół z Grochowców w ubiegłym tygodniu zremisował z walczącymi o utrzymanie w lidze zawodnikami z Kaszyc 2:2.

Pierwszy wyjazd w tym sezonie i mecz na naturalnym boisku czeka natomiast podopiecznych Krystiana Halejcio. Zespół MKS Pogoni-Sokoła wyjeżdża do Zarzecza, by tam zmierzyć się z Zorzą. W przerwie zimowej w Zorzy doszło do sporych zmian kadrowych, na czele z zmianą trenera – Łukasza Laska na tym stanowisku zastąpił Mariusz Surmiak. Zorza w XVIII kolejce przełamała swoją „klątwę” boiska w Morawsku wygrywając w ostatnich minutach 1:2. W pierwszej rundzie sezonu w Lubaczowie oba zespołu podzieliły się punktami, remisując 1:1. Warto zwrócić uwagę, że gospodarze niedzielnego spotkania przegrali jedynie w obecnych rozgrywkach dwa spotkania u siebie – z liderującymi w lidze Orłem Przeworsk oraz Startem Pruchnik.

Oba spotkania rozpoczną się w niedzielę o godzinie 16:00. Hitem kolejki będzie natomiast spotkanie Orła Przeworsk z MKS Kańczugą.

7 komentarze

  1. W Narolu to sędziowie odstawiają takie cyrki, że ciężko to opisać słowami. A wszystko przez to że to ich najdalszy wyjazd. Obserwatorzy są regularnie na meczach jednak to nic nie daje i dalej sędziują przeciwko Narolowi. Mam nadzieję że wbrew woli sędziów Narol się utrzyma. Do boju Roztocze!!!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here