Myślisz o agroturystyce? To spotkanie jest dla Ciebie

0

O tym, że gotowy przepis na biznes jest w zasięgu ręki przekonać się będą mogli uczestnicy szkolenia „Budowanie strategii noclegowej w gminie w oparciu o stworzenie sieci gospodarstw agroturystycznych. Agroturystyka – gotowy przepis na biznes”, na które zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów.

Fot. Chutor Gorajec

Założenie gospodarstwa agroturystycznego nie jest trudne. Wymaga jednak pewnych formalności. Karty tworzenia takiego rodzaju biznesu otworzą Joanna Sadecka – Kurnik i Marcin Kurnik (gospodarstwo Dobre Miejsce) oraz Marina Sestasvili – Piotrowska i Marcin Piotrowski (gospodarstwo Chutor Gorajec). Podczas spotkania, które rozpocznie się 11 kwietnia o godz. 18:00 w Gorajcu, poruszą aspekty prawno-administracyjne, główne nurty agroturystyczne i specjalizacje, krok po kroku opiszą rejestrację, wytłumaczą co to jest targetowanie, objaśnią budowanie marki i tworzenie wizerunku w sieci.

– Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, dla uczestników szkolenia przewidziano pakiet „wsparcie na starcie”, o którym szerzej dowiecie się na miejscu – zachęcają.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here