Fot. Imagine Pictures Krystian Kłysewicz.

„Postaw na agroturystykę w swoim gospodarstwie” – pod takim hasłem w czwartek (09.02) odbędzie się spotkanie szkoleniowo-informacyjne w Hucie Różanieckiej w gminie Narol. Organizatorzy zachęcać będą do otwarcia się na turystów.

Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się, jakie są różnice, wymagania i obowiązki (w tym podatkowe) dotyczące prowadzenia: agroturystyki, działalności gospodarczej w zakresie wynajmu domków/pokoi czy najmu krótkoterminowego.

Poruszymy również kwestię utworzenia w Gminie Narol STOWARZYSZENIA AGROTURYSTYCZNEGO oraz odpowiemy na pytania dotyczące założenia oraz prowadzenia ww. form wynajmu miejsc noclegowych – zapowiadają organizatorzy.

Spotkanie, które odbędzie się 9 lutego 2023 r. o godz. 17.00 w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Hucie Różanieckiej (Huta Różaniecka 57), poprowadzi Magdalena Tereszczuk z Lokalnej Organizacji Turystycznej – Roztocze.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

  1. Turystom ,,trzeba” dogodzić bo chcą warunków takiech jakie mają w swoich domach a część z nich oczekuje standardu jeszcze wyższego ale łacić chcą jak za wiejską chalupę bez wygód. Tak to wygląda na żywo.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here