Za nami turniej gier w „Chłopską Szkołę Biznesu” i siatkówkę

0

We wtorek (20.03) w ramach trwającego projektu „Działaj globalnie – Myśl lokalnie”, zorganizowano turniej gier w „Chłopską Szkołę Biznesu” i siatkówkę. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 2, Liceum Ogólnokształcącego oraz przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta.

– Praktyczna nauka przedsiębiorczości, rynkowa konkurencja i współpraca między kolegami i koleżankami z różnych szkół była sposobnością do utrwalenia i rozwinięcia kompetencji i umiejętności uczestników gry „ Chłopska Szkoła Biznesu”. W ten sposób na rynku symultanicznie negocjowało i zawierało transakcje handlowe 14 spółek obsługiwanych przez 2 bankierów. Transakcje były zawierane między nieznającymi się wcześniej uczestnikami gry rynkowej, przez co symulacja działalności gospodarczej była jeszcze bardziej emocjonująca – piszą organizatorzy wydarzenia.

Ogromnych emocji dostarczyła także gra w siatkówkę . Rozegrane zostały mecze pomiędzy pracownikami Szkoły Podstawowej nr 2 i nauczycielami Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie oraz pomiędzy uczniami obu placówek.

Galeria zdjęć.

Projekt „Myśl Globalnie-działaj lokalnie!” realizowany jest w ramach programu „NAWIGATOR KOMPLEKSOWY PROGRAM WSPIERANIA ROZWOJU EKONOMII SPOŁECZNEJ”.

Informacja nadesłana.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here