Pierwsza Komunia Święta to niezwykłe wydarzenie w życiu. Szczególnie dla dziewczynek, które w tym dniu chcą wyglądać wyjątkowo pięknie. Zwyczaje komunijne nakazują, by wszystkie dzieci ubrane były jednakowo, z klasyką i prostotą. Tym co może je wyróżniać są wianki, które powstają w powiecie lubaczowskim.

W życiu młodego chrześcijanina, pierwszym, ważnym świętem jest uroczystość Komunii Świętej. To moment, w którym dziecko zaczyna być świadome nauki Kościoła. Ten dzień przeżywają zwłaszcza dziewczynki, bo ze względu na wyjątkowy strój i ułożenie włosów, oczy wszystkich gości zwrócone są głównie na nie. Nic dziwnego, że każda chce się czuć i wyglądać wyjątkowo.

Pięknym dodatkiem do komunijnego stroju jest wianek, który pozwoli dziewczynkom odróżnić się nieco od koleżanek. Ważne, by odzwierciedlał on ich charakter i łączył w sobie elegancję z naturalnością. Te cechy skupiają w sobie wianki wykonane w pracowni Kapi Coronatus. Prace tworzone w atelier są wykonane ręcznie z najwyższą dbałością o jakość i najdrobniejsze detale. Wianki powstają z kwiatów materiałowych, sztucznych i piankowych, dodatkową ozdobę stanowią wkomponowane w całość drobne perełki.

Delikatne kwiatki, drobne koraliczki i powiewne wstążeczki zachwycą wszystkich gości. Każdy wianek to prawdziwe cudeńko.

Z ofertą pracowni można zapoznać się na stronie: kapicoronatus.pl.

Materiał promocyjny.

Ten baner wyświetlono 785 193 razy.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here