Stary Dzików: Za nami VIII Zimowy Turniej Drużyn Amatorskich w siatkówce

0

W sobotę (10.02) w hali sportowej przy Zespole Szkół w Starym Dzikowie odbyła się kolejna już – VIII edycja Zimowego Turnieju Drużyn Amatorskich w siatkówce. Rywalizacja była tym razem, po raz pierwszy, otwarta dla drużyn spoza gminy.

Zmiana zasad i otwarcie turniejowej rywalizacji na zespoły spoza gminy Stary Dzików, okazało się dobrym pomysłem, ponieważ aż pięć z siedmiu drużyn zgłoszonych do turnieju było właśnie spoza gminy. Drużyny rywalizowały najpierw w dwóch grupach: A (BS Stary Dzików, MOSiR Lubaczów, Drużyna X – Stary Dzików, ZS Lubaczów) i B (UKS Sokół Sieniawa, Lube Lubaczów, Volleyball Team Laszki), a ich zwycięscy bezpośrednio awansowali do finału. Natomiast drużyny, które zajęły drugie miejsca zagrały o brąz.

Ostatecznie w meczu o trzecie miejsce BS Stary Dzików pokonał 2:0 UKS Sokół Sieniawa, a w finale Lube Lubaczów zwyciężyło 2:0 nad ZS Lubaczów.

Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa w Starym Dzikowie, a honorowy patronat sprawowała Wójt Gminy Stary Dzików – Barbara Małecka.

elubaczow.com, MarB

Ten baner wyświetlono 294 317 razy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here