Zwycięzca AutoLokaty odebrał klucze do mieszkania w Rzeszowie

0

Pan Józef Trojnar z Lubaczowa, który w X edycji loterii Autolokata wygrał mieszkanie na osiedlu Apartamenty Zamkowe w Rzeszowie, w ostatnich dniach odebrał do niego klucze.

Fot. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

Mieszkanie było główną nagrodą w jubileuszowej loterii AutoLokata, której łączna pula nagród wynosiła niespełna ćwierć miliona złotych. O szczęśliwcach, do których trafiły nagrody informowaliśmy na żywo podczas grudniowego losowania. Przed świętami nagrodę w postaci nowej Toyoty odebrała Pani Janina Cierpisz z Oleszyc, a w ostatnich dniach Pan Józef Trojnar wraz małżonką i synem przekonał się na własne oczy jak wygląda jego wygrana. Otrzymanie kluczy wzbudziło u Państwa Trojnarów sporo emocji.

Wręczenie Nagrody Głównej Autolokata X – mieszkanie Apartamenty Zamkowe Rzeszów

Zapraszamy do obejrzenia spotu z wręczenia głównej nagrody loterii Autolokata X. Podczas grudniowego losowania Pan Józef Trojnar wygrał mieszkanie na rzeszowskim osiedlu Apartamenty Zamkowe. Wciąż trwa XI edycja loterii, każdy ma szansę przekonać się, że oszczędzanie może być ekscytujące, wszak Autolokata to więcej niż odsetki. Tym razem główną nagrodą jest Toyota Corolla.

Opublikowany przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie na 7 lutego 2018

Bank Spółdzielczy przypomina, że obecnie trwa XI edycja loterii Autolokata, w której nagrodą główna jest Toyota Corolla

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here