Toyota z AutoLokaty 10 już w rękach zwyciężczyni [ZDJĘCIA]

0

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, Bank Spółdzielczy w Lubaczowie przekazał w ręce Pani Janiny Cierpisz z Oleszyc błękitną Toyotę Yaris. To jedna z dwóch głównych nagród w jubileuszowej loterii AutoLokata, której zwycięzców poznaliśmy początkiem grudnia.

Fot. Pani Janina Cierpisz odebrała nagrodę w loterii AutoLokata.

Zwycięzców jubileuszowej loterii AutoLokata poznaliśmy 2 grudnia, podczas uroczystej gali, która odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Jedna z dwóch głównych nagród – błękitna Toyota Yaris – trafiła do Pani Janiny Cierpisz z Oleszyc. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, zwyciężczyni na płycie lubaczowskiego Rynku, odebrała swoją nagrodę. Trzymając kluczyki w ręku nie kryła zadowolenia.

– Od lat oszczędzam z Bankiem Spółdzielczym w Lubaczowie i jestem uczestnikiem loterii AutoLokata od pierwszej jej edycji. Do tej pory udało mi się wylosować kilka drobnych nagród, ale wygrana w postaci samochodu przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Samochód bardzo mi się przyda – mówiła szczęśliwa klientka Banku Spółdzielczego.

Jak mówił Piotr Żmurko, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie, po Nowym Roku zaplanowano także przekazanie głównej nagrody, którą jest mieszkanie na osiedlu „Apartamenty Zamkowe” przy ul. Kopisto w Rzeszowie. Przypomnijmy, że trafi ono do Pana Józefa Trojnara z Lubaczowa.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here