Horyniec-Zdrój najlepszy podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej +35

0

Zespół reprezentujący Horyniec-Zdrój okazał się najlepszy podczas rozegranego w niedzielę (28.01) Halowego Turnieju Piłki Nożnej +35 o puchar Burmistrza Miasta Lubaczowa. Rozgrywki odbyły się w hali MOSiR.

Fot. Andrzej Baran.

Do rywalizacji w piłce halowej przystąpiło sześć drużyn z różnych gmin powiatu lubaczowskiego: „Oldboje” Horyniec-Zdrój, Traper Lubaczów I, Traper Lubaczów II, „Oldboje” Zryw Młodów, Polak Team Lubaczów i Roztocze Narol +35. Ekipy rywalizowały systemem każdy z każdym. Po sześciu godzinach gry i rozegraniu 15 pojedynków, najlepsza drużyną okazała się drużyna z Horyńca-Zdroju. Drugie miejsce przypadło pierwszej drużynie Trapera, a trzecie jej drugiej ekipie.

W rozgrywkach przyznano także nagrody indywidualne – najlepszym bramkarzem został Bogdan Nepelski z Horyńca-Zdroju, a miano najlepszego strzelca przypadło Arturowi Mederowi z Lubaczowa. Podczas turnieju trwała zbiórka pieniędzy dla chorego Kacperka Marciniszyna z Lubaczowa, udało się zebrać 824 zł. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom.

Galeria zdjęć, fot. Andrzej Baran.

elubaczow.com, MOSiR Lubaczów

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here