Horyniec-Zdrój najlepszy podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej +35

0

Zespół reprezentujący Horyniec-Zdrój okazał się najlepszy podczas rozegranego w niedzielę (28.01) Halowego Turnieju Piłki Nożnej +35 o puchar Burmistrza Miasta Lubaczowa. Rozgrywki odbyły się w hali MOSiR.

Fot. Andrzej Baran.

Do rywalizacji w piłce halowej przystąpiło sześć drużyn z różnych gmin powiatu lubaczowskiego: „Oldboje” Horyniec-Zdrój, Traper Lubaczów I, Traper Lubaczów II, „Oldboje” Zryw Młodów, Polak Team Lubaczów i Roztocze Narol +35. Ekipy rywalizowały systemem każdy z każdym. Po sześciu godzinach gry i rozegraniu 15 pojedynków, najlepsza drużyną okazała się drużyna z Horyńca-Zdroju. Drugie miejsce przypadło pierwszej drużynie Trapera, a trzecie jej drugiej ekipie.

W rozgrywkach przyznano także nagrody indywidualne – najlepszym bramkarzem został Bogdan Nepelski z Horyńca-Zdroju, a miano najlepszego strzelca przypadło Arturowi Mederowi z Lubaczowa. Podczas turnieju trwała zbiórka pieniędzy dla chorego Kacperka Marciniszyna z Lubaczowa, udało się zebrać 824 zł. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom.

Galeria zdjęć, fot. Andrzej Baran.

elubaczow.com, MOSiR Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here