MDK rozpoczyna sezon artystyczny z Olgą Szomańską

0

W tamtym roku zmogła ją choroba i nie mogła dla nas wystąpić. Jednak nic straconego. Olga Szomańska pojawi się na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie i zaśpiewa podczas Koncertu Noworocznego, który odbędzie się 13 stycznia (sobota) o godz. 16:00.

Od 14 lat wspólnie słuchamy najpiękniejszych kolęd w wykonaniu grup szlifujących swoje talenty pod czujnym okiem instruktorów MDK w Lubaczowie. Koncerty Noworoczne są podsumowaniem dotychczasowej działalności i jednocześnie otwierają na scenie nowy sezony artystyczny. W tym roku wystąpią Kabaret „Bomb-le”, Małgorzata Stopyra, Laura Bogusławska, Oskar Mazur, Karolina Zygarlicka, Wiktoria Nicpoń, zespół taneczny „Niebo” ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Lubaczowie, Zespół Pieśni i Tańca „Mali Lubaczowianie”. Gwiazdą wieczoru będzie Olga Szomańska, która wykona najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. W jej wykonaniu usłyszymy także akustyczne wersje przebojów Anny Geman i Piotra Rubika.

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta „SERCE KACPERKA Z LUBACZOWA”  na rzecz pomocy dwuletniemu Kacperkowi Marciniszynowi, który urodził się z wrodzoną wadą serca.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here