Znamy kandydatów w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Lubaczowie

10

Miejska Komisja Wyborcza w Lubaczowie podała dziś do wiadomości listę kandydatów na radnych zarejestrowanych w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Lubaczowie. Odbędą się one w związku ze śmiercią radnego Stanisława Witko.

fot. Archiwum

W okręgu wyborczym nr 8, obejmującym osiedle Słowackiego o mandat radnego ubiegać się będzie czterech kandydatów. Do urn mieszkańcy tego okręgu wyborczego udadzą się 17 grudnia br. Poniżej prezentujemy listę kandydatów.

1. MARGRAF Łukasz, lat 32, zam. Lubaczów, zgłoszony przez KWW FORUM SAMORZĄDOWO GOSPODARCZE – Lista nr 1.

2. ŁAŃCUCKI Roman Ryszard, lat 60, zam. Lubaczów, zgłoszony przez KWW „NASZE MIASTO” – Lista nr 2.

3. STUPAK Tomasz Piotr, lat 30, zam. Lubaczów, zgłoszony przez KWW TOMASZA STUPAKA – Lista nr 3.

4. KORDYS Anna Maria, lat 33, zam. Lubaczów, zgłoszona przez KWW „PRAWICA LUBACZOWA” – Lista nr 4, popierana przez: Prawo i Sprawiedliwość.

reklama
Ten baner wyświetlono 2 172 904 razy.

10 komentarze

  1. Dobrze by było aby tacy kandydaci wypowiedzieli się na forum ogólnym jakim są komentarze pod artykułami o ich osobach (tutaj, na innych portalach czy nawet na najpopularniejszym portalu społecznościowym). Jeżeli nie ma ich tu (w internecie, na forum otwartym), to gdzie ich później będziemy szukać? Na comiesięcznych spotkaniach z kawką i herbatką? W naszym regionie brakuje ludzi w radach, którzy nie boją się otwarcie mówić/pisać (przekazywać) swoich ideałów. Smutne realia powiatu zapiździałovskiego.

  2. Widać tu kto chce dalej rządzić w Lubaczowie, słowa rzucane w komentarzach są nie przyzwoite. Miejcie trochę szacunku do kandydatów ubiegających się o mandat radnego. Proponował bym więcej sił zatrzymać w sobie aby dojść do urny i oddać głos na swego wybranego kandydata.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here