Tęsknicie za Bonsai? Wraca smak kuchni azjatyckiej w Lubaczowie

7

Miłośnicy kuchni orientalnej z Lubaczowa i okolic będą mogli dziś przypomnieć sobie azjatyckie smaki. Wszystko za sprawą szefa kuchni restauracji Mikroklimat, który wprowadził do menu wietnamskie potrawy.

Miłośnicy kuchni orientalnej z Lubaczowa i okolic z tęsknotą wspominają czasy, kiedy w naszym mieście działała restauracja Bonsai. Po tym jak zakończyła ona działalność, trudno było znaleźć prawdziwe azjatyckie smaki w naszej okolicy. Wygląda na to, że może się to zmienić, a pierwszym sygnałem jest fakt wprowadzenia „Hitu Tygodnia” w restauracji Mikroklimat. Pierwsze danie otwierające dłuższy cykl to: zupa PHO z kurczakiem i zestaw kurczaka po wietnamski z ryżem i surówką oraz deser w postaci banana w cieście. Co ważne, dwudaniowy zestaw kuchni wietnamskiej kosztuje tylko 16,50 zł, a samo drugie danie 12,50 zł.

Gwarancją smaku jest z pewnością szef kuchni Łukasz Plasło, który wcześniej tworzył dania właśnie w Bonsai. Jak mówi, dania kuchni wietnamskiej, to dopiero początek kulinarnych przygód w Mikroklimacie.

Restauracja mieści się przy tzw. dużym parkingu, obok MDK w Lubaczowie i jest czynna w godz. 11:00 – 20:00. Zamówienia pod nr. tel. 516 945 251.

reklama

7 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here