Siatkówka: Czarni Oleszyce rozpoczęli sezon od porażki

0

Od wyjazdowej porażki z AppGo II LO Rzeszów sezon rozpoczęli trzecioligowi siatkarze SSPS Czarnych Oleszyce. W drużynie Michała Gontarza zaprezentowali się nowi zawodnicy.

Fot. SSPS Czarni Oleszyce.

Po letniej przerwie trzecioligowi siatkarze z Podkarpacia wrócili na ligowe boiska. Wśród nich zespół Michała Gontarza z Oleszyc, który do nowego sezonu przystąpił z nowymi zawodnikami – Jerzym Litwinem (libero, dotychczas występował w czwartoligowej AS Procadii Lubaczów), Grzegorzem Pelcem (środkowy, atakujący, wcześniej także AS Procadia Lubaczów) i Bartoszem Buksakiem (przyjmujący, grający w drużynie ZS Lubaczów, ALPS).

Choć gra zawodników z Oleszyc chwilami mogła się podobać, to widać, że zespół nie jest jeszcze przygotowany do wyrównanej rywalizacji z najlepszymi w lidze.

Ulegamy niestety dzisiaj zespołowi z Rzeszowa 3-0 (-25, -21, -21). Momentami gra naszego zespołu mogła się podobać, jednak to zdecydowanie za mało aby osiągnąć zadowalające wyniki. Musimy poprawić kilka elementów i mamy nadzieje, że nasza gra wraz z upływem sezonu będzie wyglądać coraz lepiej. Gratulacje dla przeciwników i do zobaczenia za tydzień! – podsumowali na swoim profilu Czarni.

AppGo II LO Rzeszów – SSPS Czarni Oleszyce 3:0 (27:25, 25:21, 25:21)

SSPS Czarni: Mazur, Gontarz, Sałek, Wnęk, Juźko, Pytel, Litwin (L) oraz Buksak, Mamczura.

W drugiej kolejce rozgrywek Czarnych czeka także niezwykle trudne zadanie, bo w najbliższą sobotę (14.10) podejmować będą drużynę LKS Głogovię Głogów Młp.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here