KPP Lubaczów: Wrzesień na drogach powiatu

0

Jeden wypadek drogowy i jedna osoba ranna – to bilans ubiegłego miesiąca na drogach naszego powiatu. We wrześniu policjanci pracowali na miejscu 31 kolizji drogowych. Wyeliminowali z ruchu 14 kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pomimo, że wcześniej pili alkohol. 

fot. elubaczow.com

Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu lubaczowskiego we wrześniu. W ubiegłym miesiącu doszło do 1 wypadku drogowego, w którym 1 osoba została ranna. Funkcjonariusze pracowali na miejscu 31 kolizji drogowych.

We wrześniu funkcjonariusze udaremnili jazdę 14 kierującym, którzy wsiedli za kierownicę pomimo, że wcześniej pili alkohol. Jedenastu z nich odpowie przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości, a trzech za jazdę w stanie po użyciu alkoholu. W ubiegłym miesiącu policjanci zatrzymali również 16 rowerzystów, którzy kierowali rowerem po wcześniejszym wypiciu alkoholu.

Podobnie jak we wcześniejszych miesiącach policjanci lubaczowskiej komendy prowadzili działania prewencyjne zmierzające do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here