Policjanci całą noc szukali zaginionego grzybiarza

0

Policjanci z Jarosławia i Lubaczowa całą noc poszukiwali 20-letniego grzybiarza, który zagubił się w lesie w okolicach Miękisza Nowego. O zaginięciu mężczyzny służby powiadomiła jego rodzina.

Fot. elubaczow.com, arch.

Policjanci przez całą noc (21/22.09) poszukiwali 20-letniego mieszkańca gminy Radymno. W czwartek (21.09) około godz. 16 mężczyzna udał się na grzyby do lasu w okolicach Miękisza Nowego. O jego zaginięciu późnym wieczorem policjantów powiadomiła rodzina. Z zawiadomienia rodziny wynikało, że 20-latek poszedł do lasu razem z kolegą. Po pewnym czasie mężczyźni się rozdzielili. Już po zapadnięciu zmroku z grzybiarzem rozmawiała jego siostra i wtedy powiedział jej, że zgubił się w lesie. Potem jego telefon milczał. Zaginionego poszukiwały policyjne patrole z Jarosławia, Radymna i Lubaczowa, skierowania w okolice Nowej Grobli, Bihali i Potoku Jaworowskiego.

Policjanci sygnalizowali mężczyźnie swoją obecność używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Funkcjonariusze pieszo sprawdzali także okoliczne zarośla. Tuż po godz. 6 rano, jeden z policjantów zauważył mężczyznę, który wyglądem odpowiadał rysopisowi zaginionego. Mężczyzna nie wymagał pomocy medycznej, został odwieziony do domu.

elubaczow.com, KPP Jarosław

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here