Policjanci całą noc szukali zaginionego grzybiarza

0

Policjanci z Jarosławia i Lubaczowa całą noc poszukiwali 20-letniego grzybiarza, który zagubił się w lesie w okolicach Miękisza Nowego. O zaginięciu mężczyzny służby powiadomiła jego rodzina.

Fot. elubaczow.com, arch.

Policjanci przez całą noc (21/22.09) poszukiwali 20-letniego mieszkańca gminy Radymno. W czwartek (21.09) około godz. 16 mężczyzna udał się na grzyby do lasu w okolicach Miękisza Nowego. O jego zaginięciu późnym wieczorem policjantów powiadomiła rodzina. Z zawiadomienia rodziny wynikało, że 20-latek poszedł do lasu razem z kolegą. Po pewnym czasie mężczyźni się rozdzielili. Już po zapadnięciu zmroku z grzybiarzem rozmawiała jego siostra i wtedy powiedział jej, że zgubił się w lesie. Potem jego telefon milczał. Zaginionego poszukiwały policyjne patrole z Jarosławia, Radymna i Lubaczowa, skierowania w okolice Nowej Grobli, Bihali i Potoku Jaworowskiego.

Policjanci sygnalizowali mężczyźnie swoją obecność używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Funkcjonariusze pieszo sprawdzali także okoliczne zarośla. Tuż po godz. 6 rano, jeden z policjantów zauważył mężczyznę, który wyglądem odpowiadał rysopisowi zaginionego. Mężczyzna nie wymagał pomocy medycznej, został odwieziony do domu.

elubaczow.com, KPP Jarosław


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here