Pierwsza piłka z Football Baby w Lubaczowie

0

Niedawno informowaliśmy, że ruszył nabór do szkółki piłkarskiej Football Academy Lubaczów. Młodsi wielbiciele piłki nożnej też mogą zacząć treningi, bo trwa także rekrutacja do piłkarskiego przedszkola dla dzieci – Football Baby.

Fot. Football Baby Lubaczów.

To nieprawda, że treningi piłki nożnej dla dwu-, trzy- i czterolatków są niemożliwe do przeprowadzenia. Potwierdzeniem tego są treningi Football Baby. Przekonać się o tym można zabierając swoją pociechę na zajęcia i wprowadzając ją w emocjonujący świat piłki nożnej.

Football Baby to projekt ogólnorozwojowych zajęć ruchowych z elementami piłki nożnej dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat – przy aktywnym udziale rodzica lub opiekuna. Jest naturalną podstawą szkolenia, która zapewnia doskonałą formę kontynuacji treningów w Football Academy. Na zajęcia składa się szeroki wachlarz ćwiczeń i zabaw usprawniających oraz rozwijających pasję do ruchu, sportu i piłki nożnej. To pierwszy krok, żeby maluch rozwijał odpowiednią koordynację ruchową oraz prawidłowe postawy psychofizyczne.

Zajęcia odbywają się w soboty o godz. 11:00 na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaczowie. Więcej informacji zasięgnąć można pod numerem telefonu 694 290 537. Kontaktować się można także mailowo: lubaczow@footballbaby.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem strony: www.footballbaby.pl.

Informacja nadesłana.

reklama
Ten baner wyświetlono 2 629 552 razy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here