Nowe nabory w Football Academy Lubaczów

6

Twoje dziecko ma mnóstwo energii? Zauważasz, że uwielbia zabawy z piłką? Chcesz, żeby więcej się ruszało? Marzysz o tym, by zostało profesjonalnym piłkarzem lub piłkarką? Zapisz je do szkółki piłkarskiej Football Academy Lubaczów.

Fot. Archiwum.

W Football Academy Lubaczów w chwili obecnej trenuje już ponad 180 młodych zawodników z roczników 2005-2013 w ponad 10 grupach wiekowych. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni trenerzy: Rafał Dudzic, Robert Machczyński, Piotr Krzych, Witold Zaborniak, Bartosz Grudowski, Artur Meder, Marek Dyś. Teraz ruszył jesienny nabór dla rocznika 2013 oraz nabory uzupełniające dla roczników 2010, 2011 i 2012. Zajęcia są otwarte zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców.

Pierwsze dwa treningi w szkółce mają zawsze charakter próbny, dzięki czemu zarówno mały piłkarz, jak i mała piłkarka wraz z rodzicami sami mogą sprawdzić, jak podobają im się zajęcia.

PROCEDURA ZAPISOWA:
#1 Na stronie footballacademy.pl otwórz zakładkę „Zapisz się!”
#2 Kliknij podstronę „Formularz Zgłoszeniowy”.
#3 Wypełnij formularz i wybierz oddział „LUBACZÓW”
#4 Wypełnij elektroniczny formularz.
#5 Kliknij pole „Dołącz do FOOTBALL ACADEMY” na dole podstrony.
#6 Odbierz SMS-a powitalnego.
#7 Skontaktuj się z naszym managerem Rafałem Dudzic (tel. +48 694 290 537) lub czekaj na telefon w celu umówienia się na pierwsze, próbne zajęcia!

Co szkółka proponuje oprócz treningów?
– ogólnopolskie i zagraniczne obozy piłkarskie,
– udział w rozgrywkach ligowych,
– udział w licznych turniejach piłkarskich na terenie całej Polski,
– imprezy integracyjne dla dzieci,
– eventy piłkarskie,
– wspólne wyjazdy na mecze piłkarskie Ekstraklasy i Reprezentacji Polski.

Masz pytania ?

Zapraszamy do kontaktu z managerem FA Lubaczów – Rafałem Dudzicem
tel. +48 694 290 537
mail: lubaczow@footballacademy.pl

Informacja nadesłana.

reklama
Ten baner wyświetlono 2 633 055 razy.

6 komentarze

  1. W okolicy nie ma szkolenia dzieci (6-10 lat) za darmo, nie wiem czy gdziekolwiek jest szkolenie dzieci bezpłatnie, no chyba że miasta dofinansowują takie działania – co może być wyrzucaniem pieniędzy w błoto (mało chętnych lub źle dobrana kadra trenerów).

    Dopiero chłopcy w wieku Młodzika mogą trenować nie płacąc za kształcenie swoich umiejętności, jednak sprzęt kosztuje, więc ta opłata miesięczna nie jest tak wysoka w ogólnym stosunku rozwoju dziecka, jeżeli komuś faktycznie zależy na nauce piłki nożnej, FA robi to na prawdę dobrze.

    Pogoń-Sokół szkoli Młodzików, niestety w dzisiejszych standardach piłki nożnej jest to zdecydowanie za późno i jeżeli ktoś upatruje szansy dla swojego malucha w sporcie to musi rozpocząć naukę już w FA Baby Lubaczów.

  2. Prawda jest taka, że to rynek weryfikuje, czy dany towar (a takim są też zajęcia) jest wart swojej ceny. W tym przypadku widać, że tak. Dzięki opłacie (stosunkowo niewielkiej) mamy dostęp do profesjonalnych zajęć i co także bardzo ważne do profesjonalnej organizacji. Ktoś bierze za to pieniądze, ale dzięki temu się przykłada i pilnuje wszystkich spraw. Jak wygląda organizacja i niby darmowe zajęcia (utrzymywane z naszych podatków), to wszyscy wiemy. Wiadomo także, że nie każdego stać na płatne zajęcia, ale z tego co się orientuje to w FA Lubaczów i zwalniają z opłat, choć pewnie się tym nie chwalą.

  3. Darmowe zajęcia dla roczników 2007 i 2008 są prowadzone w Dachnowie, uczestniczyć mogą też dzieci z roczników 2006 i 2009 jednak nie będą brały udziału w rozgrywkach. Dodatkowo klub zwraca część kosztów zakupu butów. Zajęcia w poniedziałki i czwartki. Kontakt Ursus Dachnów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here