Nietrzeźwy 44-latek spowodował kolizję

2

W piątek (30.06) policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Lubaczowie na ul. Sobieskiego. Kierowca nissana zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jadącym prawidłowo renaultem. Sprawca kolizji miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania.

fot. elubaczow.com

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 16, w Lubaczowie na ul Sobieskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że 44-letni kierowca nissana zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym renaultem. W wyniku zderzenia pasażer renaulta trafił do szpitala.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości obydwu kierowców. Jak się okazało sprawca zdarzenia miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie, kierowca renaulta był trzeźwy. 44-letniemu mieszkańcowi gminy Lubaczów policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

Zobacz także

2 komentarze

  1. Dobrze napisał, jak się pisze fiatem, fordem, mercedesem to i można napisać renaultem, gorzej z wymawianiem tego. W przypadku innej francuskiej marki pisze się i mówi się peugeotem (peżotem), choć w mianowniku mówi się peżo a nie peżot. Skoro mówi się peżotem to można chyba też powiedzieć renotem. Trochę głupio brzmi, ale to tylko dlatego, że nikt tak nie mówi.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here