Czytelnicy na rowery! Niebawem piąta edycja akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”

0

Już po raz piaty czytelnicy i bibliotekarze, miłośnicy książek i rowerów z regionu spotkają się razem, by w sposób aktywny i ciekawy wspólnie spędzić. Okazją ogólnopolska akcja „Odjazdowy Bibliotekarz”.

Fot. MBP w Lubaczowie

Instytucje z regionu – Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie, Gminna Biblioteka Publiczna w Baszni Dolnej, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Gwalberta-Pawlikowskiego w Przemyślu – filia w Lubaczowie, Stowarzyszenie Na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Człowieka „Gwalbertówka” w Lubaczowie, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich koło Lubaczów oraz Nadleśnictwo Lubaczów Lasy Państwowe po raz kolejny przyłączają się do V edycji akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”.

To wydarzenie, w którym bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto, okolicę lub tereny zielone, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenny dzień w gronie osób o podobnych pasjach i zainteresowaniach. Ubiegłoroczna akcja odniosła ogromny sukces na terenie całej Polski, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału i w tym roku!

– Start 13 maja o godzina 9:00! Ruszamy spod budynku MBP Lubaczów, a trasa obejmie takie miejscowości jak: Lubaczów, Lisie Jamy, Misztale, Szczutków, Opakę, oraz ponownie Lubaczów. Łącznie jest to około 20 km – czytamy w zaproszeniu skierowanym do czytelników przez lubaczowską bibliotekę.

elubaczow.com, MBP w Lubaczowie


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here