„Czołówka” na trasie Oleszyce – Lubaczów, dwie osoby w szpitalu

3

Dwie osoby trafiło do szpitala w wyniku czołowego zderzenia pojazdów, do którego doszło dziś (11.04) po południu na trasie Oleszyce – Lubaczów. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Do zderzenia volkswagena i opla doszło tuż przed godz. 15:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem jadąc od strony Oleszyc zjechała na łuku drogi na przeciwległy pas ruchy i zderzyła się z volkswagenem golfem. Do szpitala trafiło dwoje kierowców pojazdów – 55-letnia kobieta i 56-letni mężczyzna. Ich obrażenia nie zagrażały życiu. Oboje byli trzeźwi. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazd przez miejscowość Borchów.


3 komentarze

  1. odcinkowy pomiar to rewelacja !
    na kilkukilometrowym odcinku przed Kolbuszową jest taki pomiar i odpowiednie ograniczenie, tam dokładnie do 50 km/h, i nikt tam nie jedzie szybciej bo wie czym to grozi, na odcinku Oleszyce – Lubaczów to chyba jedyny sposób (albo gruntowna przebudowa drogi, choć na brak wyobraźni nie ma lekarstwa) na ograniczenie ilości wypadków, z doświadczenia wiem, że odcinkowy pomiar prędkości na kilku kilometrach to wielka nuda ale jeśli ma to uratować komuś życie to jestem 3 x za ! natomiast tych co nie będą mieli na mandaty… do prac fizycznych na terenie gminy, tylko działania Policja musi być w tej kwestii bardzo konsekwentna a inni użytkownicy drogi wyrozumiali, pozdrawiam

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here