Poważny wypadek na drodze między Cieszanowem i Kowalówką

10

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś (28.02) rano na drodze wojewódzkiej nr 865 pomiędzy miejscowościami Cieszanów i Kowalówka. W wyniku zderzenia trzech pojazdów do szpitala trafiło dwie osoby.

Fot. KPP Lubaczów.

Do zdarzenia drogowego doszło dziś, około godz. 7 na drodze wojewódzkiej nr 865 pomiędzy miejscowościami Cieszanów i Kowalówka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący volkswagenem, obywatel Ukrainy podczas manewru wyprzedzania autobusu zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka peugeotem, a następnie z autobusem. Pasażer volkswagena oraz kierowca peugeota z obrażeniami trafili do szpitala. Na szczęście żaden z 15 pasażerów autobusu nie odniósł obrażeń.

Droga w tym miejscu była zablokowana, policjanci wyznaczyli objazdy przez miejscowość Nowy Lubliniec i Żuków.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

10 komentarze

  1. Polak z peugeota, choć nic nie zawinił przy tym wypadku, dostanie chyba więcej niż mandat, na konkurencyjnym lubaczowskim portalu piszą, że miał ponad promil. Mam nadzieję, że nasze durne prawo w związku z tym, nie zwolni sprawcy wypadku od odpowiedzialności.

  2. Faktycznie wypadek z winy Ukraińca ale piszecie jakbyście żałowali tego pijanego typa ? Powinien dostać za jazdę pod wpływem taką kare,że mu się żyć odechce …
    Możliwe,że gdyby nie ten wypadek ,to on by spowodował inny gdzieś dalej

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here