Leda-Ser z nominacją AGRO POLSKA 2017

0

Rodzinna firma Leda-Ser państwa Danuty i Leszka Jakimowiczów z Wólki Krowickiej otrzymała nominację dla podkarpackich firm z branży rolno-spożywczej do konkursu AGRO POLSKA 2017. Producenci żywności z regionu nominacje i dyplomy odebrali w urzędzie marszałkowskim w Rzeszowie.

Fot. Michał Mielniczuk, biuro prasowe UMWP.

Konkurs AGRO POLSKA odbywa się już po raz 24. Jest to okazja do wyróżnienia i promocji produktów spożywczych wysokiej jakości, które wytwarzane są tradycyjnymi metodami oraz odznaczają się szczególnymi walorami smakowymi, jakościowymi i ekologicznymi. Producenci i wytwórcy żywności zgłaszają konkretne produkty, które na szczeblu wojewódzkim uzyskują nominacje, przyznawane przez urząd marszałkowski.

Lokalne produkty, wykonane przez lokalnych przedsiębiorców w oparciu o lokalne tradycje. To nasz powód do dumy i chluby. Jakością swej pracy i swych produktów promują Państwo w doskonały sposób Podkarpacie. Bardzo za to dziękuję – mówił tuż przed wręczeniem nominacji członek zarządu Lucjan Kuźniar.

W tym roku nominacje zdobyły 34 firmy z Podkarpacia, wśród nich: wytwórcy wędlin, nabiału, spółdzielnie mleczarskie, piekarnie i ciastkarnie, a także Okręgowy Związek Pszczelarzy w Rzeszowie. W gronie tym, jako jedyna forma z powiatu lubaczowskiego, znalazła się rodzinna firma Leda-Ser państwa Danuty i Leszka Jakimowiczów z Wólki Krowickiej, produkująca m.in. sery i produkty nabiałowe, oparte o własne receptury.

elubaczow.com, podkarpackie.pl

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here