Narol: 42-latka okradła pacjenta w przychodni zdrowia

0

Ponad tysiąc złotych ukradła 42-letnia kobieta z kurtki pozostawionej w przychodni zdrowia w Narolu.

W czwartek około godz. 11:30, 52-letni mężczyzna powiadomił policjantów z posterunku w Narolu o kradzieży portfela. Powiedział funkcjonariuszom, że będąc w przychodni zdrowia odwiesił swój płaszcz na wieszak i wszedł do gabinetu lekarskiego. Po wyjściu z gabinetu wkładając płaszcz zauważył, że nie ma w nim portfela, który miał w wewnętrznej kieszeni. Ponieważ w portfelu oprócz dokumentów znajdowała się spora kwota pieniędzy, postanowił powiadomić policję.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania, by ustalić złodzieja. W międzyczasie zostali powiadomieni przez personel przychodni, że portfel z dokumentami i częścią pieniędzy został znaleziony w damskiej ubikacji. Ustalenia policjantów doprowadziły ich do kobiety, która w tym dniu była w przychodni. Jak się okazało, to właśnie 42-letnia mieszkanka gminy Narol ukradła portfel, z którego zabrała 1100 zł i porzuciła go w toalecie.

Funkcjonariusze przedstawili 42-letniej kobiecie zarzut kradzieży pieniędzy i dokumentów. Przyznała się do popełnienia przestępstwa, lecz nie potrafiła wytłumaczyć swojego zachowania. Narolscy funkcjonariusze odzyskane pieniądze zwrócili właścicielowi. Kobieta za kradzież odpowie przed sądem.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here