III liga siatkówki: Czarni Oleszyce ograli Radymno bez straty seta

0

Kolejne ważne zwycięstwo odnotowali trzecioligowi siatkarze SSPS BS Czarnych Oleszyce. W sobotę (14.01) ograli u siebie bez straty seta Żagiel Radymno.

Czarni Oleszyce sobotni mecz 13. kolejki spotkań III ligi rozegrali nieco wcześniej, bo już o godz. 15:00. Powodem było uczestnictwo części zawodników w wieczornym balu studniówkowym. Chcąc mieć po meczu jeszcze chwilę na przygotowania, Czarni postanowili mocno przycisnąć przeciwnika od samego początku pojedynku. Pierwszego seta gospodarze prowadzili już 24:18, ale chwila przestoju wprowadziła nieco niepotrzebnej nerwowości. Pomógł czas wzięty przez trenera Michała Gontarza. Cały mecz, choć zakończył się już po trzech setach, mógł podobać się kibicom. Najwięcej emocji było w końcówce drugiego seta, którego miejscowi zwyciężyli zdobywają 36 punktów.

SSPS BS Czarni Oleszyce – TKS ŻAGIEL Radymno 3:0 (25:22, 36:34, 25:19).

SSPS Czarni: Mazur, Wnęk, Juźko, Harasymowicz, Pytel, Sałek i Czereba (libero) oraz Gontarz, Mamczura, Pizun.