I Mikołajkowy Turniej Scrabble o Puchar Starosty Lubaczowskiego rozstrzygnięty

0

Krystian Motyka zwyciężył  w pierwszej edycji Turnieju Scrabble o Puchar Starosty Powiatu Lubaczowskiego.

W pierwszej edycji turnieju, którego organizatorem było Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji przy Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie, zwyciężył Krystian Motyka, drugie miejsce zajął Krzysztof Tryniecki, a trzecie Grzegorz Kamuda. Zawodnicy rywalizowali o Puchar Starosty Powiatu Lubaczowskiego Józefa Michalika i gratyfikacje finansowe. Zwycięzca otrzymał 300 zł, laureat drugiego miejsca – 200 zł, a trzeciego – 100 zł.  Zawody rozegrano w sobotę (10.12) w kawiarni Club Cafe w Lubaczowie.

Dziękujemy sponsorom za wsparcie: Starostwu Powiatowemu w Lubaczowie, Panu Zdzisławowi Zabrońskiemu, właścicielowi Szkoły Językowej 4U, Portalowi informacyjnemu elubaczow.com. Dziękujemy właścicielom Kawiarni Club Cafe za udostępnienie miejsca, dziękujemy Ewie i Robertowi za organizację i „czuwanie” nad właściwym przebiegiem zawodów. Szczególnie podziękowania kierujemy do Pana Jana Artymowicza za wsparcie i pomoc. Do zobaczenia za rok – podsumowali organizatorzy.