Siatkarze z Oleszyc i Lubaczowa bez seta na wyjazdach

0

Siatkarze z Oleszyc nie ugrali choćby seta w ramach szóstej kolejki spotkań trzeciej ligi. W trzech partiach przegrali w rozgrywkach czwartej ligi także zawodnicy AS Procadii Lubaczów.

Czarni Oleszyce wyjechali do Głogowa Młp. w nieco osłabionym składzie. W zespole zabrakło m.in. Mazura i Juźka. Trener Gontarz dał więc pograć w sobotę (12.11) rezerwowym. Choć początkowo wydawało się, że goście mogą coś ugrać w Głogowie (w pierwszym secie prowadzili nawet 14:17), to spotkanie ostatecznie rozstrzygnęło się w trzech setach.

LKS Głogovia Głogów Młp. – SSPS BS Czarni Oleszyce 3:0 (25:23, 25:21, 25:16)

Podobnie w niedzielę (13.11) zaprezentowali się gracze AS Procadii Lubaczów, którzy w ramach rozgrywek szóstej kolejki spotkań, grali w Sieniawie z tamtejszym Sokołem. Lubaczowianie także przegrali w trzech setach, a walkę nawiązali jedynie w drugiej odsłonie. Sokół zwycięstwo przypieczętował w trzecim secie, wygrywając go do 12.

UKS Sokół Sieniawa – AS Procadia Lubaczów 3:0 (25:17, 25:21, 25:12)