16.11.2017r. godz. 13:00 - Aniela Mrówka - mistrzyni unikalnego śpiewu i kontynuator obrzędów ludowych pogranicza nadsańskiego"

Siatkarze RDLP w Krośnie z pucharem Nadleśniczego Nadleśnictwa Oleszyce

· 8 listopada 2016 o 9:22 · 1 komentarz · czas czytania: 1 minute

Siatkarska reprezentacja Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie okazała się najlepsza podczas niedzielnego (06.11) Turnieju Siatkówki Halowej Mężczyzn o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oleszyce.

img_2342

Leśnicy, dla których rywalizacja w Oleszycach była etapem przygotowań do ogólnopolskich zawodów, pokonali miejscowy zespół Czarnych, który zajął drugie miejsce, oraz Sanitex Lubaczów. Do zespołu RDLP powędrowały także dwie nagrody indywidualne – dla najlepszego przyjmującego Piotra Rozwoda i MVP Turnieju – Marcina Maksymowicza. Pozostałe wyróżnienia otrzymali Piotr Juźko (najlepiej blokujący, SSPS Czarni Oleszyce) i Piotr Kolbuch (najlepszy rozgrywający, Sanitex Lubaczów). Puchary i nagrody wręczył Nadleśniczy Nadleśnictwa Oleszyce Stanisław Zagrobelny.

Organizatorem turnieju była Samodzielna Sekcja Piłki Siatkowej Czarni Oleszyce, przy wsparciu Nadleśnictwa Oleszyce.