W sobotę i niedzielę Dni Horyńca-Zdroju – zobacz program

0

Osoby, które nie wiedzą jak spędzić zbliżający się weekend mogą wybrać się do Horyńca-Zdroju. W sobotę (02.07) rozpoczną się wydarzenia związane ze świętem miejscowości. Zabawa potrwa do niedzieli (03.07), a zakończy ją koncert zespołu Masters.

Fot. horyniec-zdroj.pl
Fot. horyniec-zdroj.pl

Dni Horyńca-Zdroju zapoczątkuje zbiórka krwi w Gminnym Ośrodku Kultury. Najcenniejszy dar zbierany będzie od godz. 09:00 do 12:00. Po południu rozpoczną się sportowe rywalizacje. Na Orliku rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej, a w Paku Zdrojowym trwać będą zmagania w Turnieju Warcabowym. W obu dyscyplinach zawodnicy walczyć będą o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój. O godz. 18:00 na scenę wkroczą zespoły muzyczne. Wystąpią artyści z Centrum Kulturalnego w Przemyślu, Tria Instrumentalnego, Tria X, Lwowskiej Kapeli TAJOJ, Zespołu Bluesowego SEPT-BLUES i Zespołu Szantowego.

Niedzielne świętowanie otworzą występy grup artystycznych z gminnego Ośrodka Kultury. O godz. 16:30 rozpocznie się program dla najmłodszych, a po nim odbędzie się koncert zespołu 32 Band. Wystąpi także Rewia Kabaretowa VIVA MIRAŻ, grupa TUHAJ-BEJ prezentująca energetycznego folk-rocka rodem ze Wschodu. Około godz. 22:30 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru – zespołu MASTERS, który na polskiej scenie muzyki disco obecny jest 8 lat. Serca fanów tego gatunku muzycznego podbijają takimi przebojami jak „Żono Moja”, „Bella”, „Serce do koperty”, „Schody do nieba”, „Szukam dziewczyny” czy „Mazureczka”.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here