Powiat lubaczowski: Gdzie na łyżwy?

3

Rzec można, że sezon zimowy rozpoczęty. W ostatnim czasie nie brakuje śniegu, a niektóre miejscowości naszego powiatu zapraszają na wyśmienitą zabawę na lodowisku.

Fot. Lodowisko w Horyncu-Zdroju jest oblegane.
Fot. Lodowisko w Horyncu-Zdroju jest oblegane.

Od piątku (22.01) przy Szkole Podstawowej w Horyńcu-Zdroju otwarte zostało lodowisko. Z tafli lodu korzystać może każdy, kto ma łyżwy. Dyrektor placówki zachęca do zabawy przez 7 dni w tygodniu, dodatkowo informuje, że zarządcy obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za bezpieczeństwo korzystających z lodowiska poza godzinami zajęć wychowania fizycznego.

Pojeździć na łyżwach można także w Cieszanowie. W miejscowości sztuczne lodowisko zlokalizowane na terenie kompleksu rekreacyjno-sportowego „Wędrowiec” w pobliżu amfiteatru funkcjonuje od roku. Obecnie lodowisko czynne jest od godz. 15:00 do 21:00, ale czasie tegorocznych ferii zimowych czynne będzie w godz. 10:00-21:00, a od 10:00 do 12:00 jeździć będzie można za darmo.

Z kolei w Lubaczowie widać, że władze samorządowe od kilku dni starają się uruchomić dla mieszkańców ślizgawkę na Rynku. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie zostanie ona otwarta.

Jeśli wiecie o innych obiektach, na których można bezpiecznie pojeździć na łyżwach, to poinformujcie napiszcie do nas na redakcja@elubaczow.com.

AH, elubaczow.com


3 komentarze

  1. „Z kolei w Lubaczowie widać, że władze samorządowe od kilku dni starają się uruchomić dla mieszkańców ślizgawkę na Rynku. ”
    Mam nadzieję, że zdążą zdjąć taśmy zanim wróci plusowa temperatura. Był weekend, świetna pogoda na łyżwy, ale widocznie trudności techniczne nie pozwoliły na otwarcie tafli.

  2. hehe. dzisiaj to basen zamiast lodowiska. świetny pomysł naszej kochanej władzy!!! wiadomo taniej wylać kilka tysięcy litrów wody i czekać na mróz, który nadejdzie albo i nie, niż wynająć profesjonalne lodowisko o jakim było wspomniane w ulotkach, które roznosili po mieście. ciekawe ktoś pomyślał o tym, że nasz wspaniały rynek nie jest płaski tylko ma spad od środka w stronę boków i że woda którą zamierzali wylać najpierw będzie po kolana przy scenie a po przeciwnej stronie będzie widać folię. haha

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here