Od kilku dni przy Szkole Podstawowej w Horyńcu-Zdroju działa lodowisko. Zimową atrakcją zachwyceni są nie tylko najmłodsi.

Przy Szkole Podstawowej w Horyńcu-Zdroju czuć wyjątkową atmosferę zimowej zabawy i aktywności. To za sprawą lodowiska, które w ostatnich dniach powstało przy placówce. Ta zimowa atrakcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko wśród najmłodszych, ale również nieco starszych mieszkańców i miłośników aktywności na świeżym powietrzu.

Otwarcie lodowiska umożliwiły duże spadki temperatur, które wystąpiły w naszym regionie w ostatnim czasie. Do stworzenia tego obiektu przyczynili się pracownicy szkoły oraz strażacy. Tym samy w samym centrum uzdrowiskowej miejscowości powstało miejsce, gdzie ludzie z różnych grup wiekowych spotykają się, aby cieszyć się zimową rozrywką.

Dyrektor Szkoly Podstawowej w Horyńcu-Zdroju, Pani Dorota Rachwalik, z entuzjazmem zachęca mieszkańców do korzystania z tej wyjątkowej atrakcji.

„To doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w rodzinnej atmosferze. Lodowisko przy Szkole Podstawowej to nie tylko miejsce zabawy dla najmłodszych, ale także przestrzeń, która łączy całą społeczność” – podkreśla dyrektor.

Lodowisko jest dostępne codziennie, także w godzinach popołudniowych.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

4 komentarze

  1. Kiedy były zimy pamiętam dobrze jak udeptywalismy
    śnieg na całym boisku do piłki nożnej, i tam się cieło w hokeja od rana do nocy , bo lampy to ledwo świeciły …, ale to były czasy aż żal jak minęło 50 lat. Pozdrawiam …..

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here