Siatkówka: Tie-break Czarnych Oleszyce w Błażowej

0

Trzecioligowi siatkarze SSPS Czarnych Oleszyce po świątecznej przerwie wrócili na ligowe parkiety. W sobotę rozegrali pięciosetowy pojedynek w Błażowej.

Siatkarze SSPS Czarnych Oleszyce przegrali pierwszy ligowy mecz po przerwie świątecznej. Starcie w Błażowej było jednak bardzo wyrównane, a o zwycięstwie zdecydował tie-break, w którym górą byli gospodarze.

Pierwszy set to prawdopodobnie rekord tegorocznej edycji III ligi, który zakończył się wynikiem 37:35 na korzyść miejscowych. Równie wyrównanie przebiegały kolejne sety, a jedynie w czwartej odsłonie dominowali gospodarze. O wygranej zdecydował piąty set, a właściwie to jego ostatnie piłki.

Tą wygraną zespół z Błażowej nieco zrewanżował się siatkarzom z Oleszyc za przegraną 0:3 w pierwszej rundzie rozgrywek.

STS Klima Błażowa – SSPS Czarni Oleszyce 3:2 (37:35, 23:25, 23:25, 25:13, 15:13)