Chcesz dobrze bawić się w Sylwestra? To decyduj się szybko, bo większość miejsc już zajęta

0

Wiele ofert spędzenia Nocy Sylwestrowej przygotowały restauracje działające w powiecie lubaczowskim. Ich atrakcyjność sprawiła, że bardzo szybko wyprzedało się sporo propozycji. Jeszcze tylko w kilku lokalach znaleźć jeszcze można wolne miejsca. Warto więc już dziś zaplanować, jak pożegnać stary rok i przywitać nadchodzący.

Fot. Sala Złocista w Rezydencji Pod Orłami
Fot. Sala Złocista w Rezydencji Pod Orłami

Od kilku tygodni w Kresowej Osadzie zarezerwowane są wszystkie miejsca, zarówno w sali dolnej jak i górnej. Do Baszni Dolnej gości z Lubaczowa, Zamościa, czy Rzeszowa niewątpliwie przyciągnął klimat, wyjście z pochodniami i znane w regionie pyszne jedzenie. W specjalnie przygotowanym na Bal Sylwestrowy menu znalazły się m.in. polędwiczka wieprzowa faszerowana dziczyzną w kapuście włoskiej, okoń nilowy pieczony w sosie koperkowym oraz obfite szwedzkie stoły z przysmakami uzupełnianymi na bieżąco przez szefa kuchni Andrzeja Węgieraka.

Szybko Sylwester wyprzedał się także w Domu Weselnym Markiza, który balem rozpoczyna „nowe otwarcie” po rozbudowie, proponuje szampańską zabawę i gwarantuje niezapomniane przeżycia. Zabawę rozrusza grupa System, a gorącą atmosferę podkręci dekoracja światłem i szeroka gama kolorów. Na stołach nie zabraknie przekąsek i ciepłych dań. Podczas wieczoru szef kuchni zaprezentuje płonącego prosiaka. Poleje się fontanna czekoladowa, a dla osób bardziej wyskokowych – alkoholowa.

Sporą uwagą cieszy się także oferta przygotowana przez Rezydencję Pod Orłami. Właściciele widząc spore zainteresowanie imprezą sylwestrową organizują drugi bal w Sali Złocistej wraz z zespołem „Chromatic Plus”. Tu także w menu znalazły się wykwintne potrawy, w tym prosię pieczone po staropolsku. Na stołach nie zabraknie Pana Tadeusza, wina i szampana na powitanie Nowego Roku. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie Rezydencji Pod Orłami lub dzwoniąc pod numer telefonu: 883 923 410.

Wolnych miejsc można szukać także jeszcze w innych lokalach lub zaplanować sobie Sylwestra w domu.

 

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here