Powiat lubaczowski: Dachowanie skody w Lipinie i zderzenie trzech aut w Piastowie

0

Sporo pracy miały dziś (21.12) służby ratunkowe na terenie powiatu lubaczowskiego. Rano doszło do dachowania osobowej skody w Lipinie, natomiast po południu w Piastowie zderzyły się ze sobą trzy pojazdy.

Fot. elubaczow.com
Fot. elubaczow.com

Dzisiaj rano służby ratunkowe interweniowały w miejscowości Lipina (gm. Oleszyce). Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkanka Lubaczowa, kierująca osobową skodą, na oblodzonej jezdni straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu, po czym pojazd dachował. Kierująca podróżowała sama i nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Kilka minut po południu policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie. Tym razem doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych w miejscowości Piastowo (gm. Lubaczów). W rejonie skrzyżowania zderzyły się ze sobą volkswagen, audi i nissan. W wyniku tego zdarzenia kierująca nissanem z obrażeniami trafiła do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi.

Droga na odcinku Lubaczów – Basznia była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy. Dodatkowo okazało się, że kierujący audi, 24-letni mieszkaniec Tarnowa, jest poszukiwany przez policjantów z tamtejszej Komendy Miejskiej Policji. Mężczyzna już został zatrzymany.

elubaczow.com, mj, KPP Lubaczów

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here