Markiza, Sylwester i Wy – najlepsza zabawa na koniec roku

5

Nie masz planów na Sylwestra? Nie wiesz z kim spędzić ostatnią noc w roku? A może nie masz pomysłu, gdzie się wtedy wybrać? Tę noc możesz spędzić w Domu Weselnym Markiza. Jego właściciele proponują szampańską zabawę i gwarantują niezapomniane przeżycia.

Fot. Dom Weselny Markiza
Fot. Dom Weselny Markiza

Sylwester 2015/2016 jest dla lokalu świetną okazją, by pokazać się na nowo. Właściciele Domu Weselnego Markiza zapraszają po rozbudowie na nowe otwarcie. Zabawę rozrusza grupa System, a gorącą atmosferę podkręci dekoracja światłem i szeroka gama kolorów. Na stołach nie zabraknie przekąsek i ciepłych dań. Podczas wieczoru szef kuchni zaprezentuje płonącego prosiaka. Poleje się fontanna czekoladowa, a dla osób bardziej wyskokowych – alkoholowa.

Na taką zabawę możesz przyjechać dziesięciometrową limuzyną. Wystarczy zebrać grupę ośmioosobową, a limuzyna zaparkuje pod twoim domem. Ponadto za sylwestrowe Taxi zapłacisz promocyjną cenę – 5 zł za osobę, jeśli twoja podróż nie będzie dłuższa niż 25 km. Promocyjną ceną objęty jest także nocleg w Domu Weselnym Markiza.

Więcej szczegółów na plakacie (poniżej). Rezerwacji dokonać można dzwoniąc pod numer telefonu: 509 806 941 lub 509 511 940.

markiza_sylwester2015


5 komentarze

  1. Bylismy w Markizie w zeszłym roku i w tym roku idziemy już większą grupa. Byliśmy bardzo zadowoleni w zeszłym roku i jesteśmy pewni że w tym roku podtrzymaja poziom szczególnie że przejęli to nowi właściciele i jakiś remont. W Markizie też już kończą się miejsca

Comments are closed.