Dobra inauguracja siatkarzy AS Procadii, falstart Czarnych Oleszyce

0

Dobrze zainaugurowali nowy sezon czwartoligowi siatkarze AS Procadii Lubaczów, którzy we własnej hali pokonali bez straty seta zespół SKS MOSiR Dukla. Od falstartu trzecioligowe rozgrywki rozpoczęli natomiast siatkarze SSPS Czarnych Oleszyce, którzy wyjazdowy mecz z Rakszawą przegrali 3:1.

Inauguracyjne spotkanie czwartoligowych siatkarzy AS Procadii Lubaczów zgromadziło w hali sportowej Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Lubaczowie spore grono sympatyków siatkówki. Miejscowi siatkarze odwdzięczyli się kibicom dobrą postawą i wygrali spotkanie z SKS MOSiR Dukla bez straty seta. Najwięcej emocji było w pierwszym secie, którego gospodarze wygrali na przewagi. To nieco załamało gości, którzy w kolejnych setach nie nawiązali już wyrównanej walki.

AS Procadia Lubaczów – SKS MOSiR Dukla 3:0 (26:24, 25:20, 25:22)

———-

Od falstartu rozpoczęli natomiast sezon siatkarze SSPS Czarnych Oleszyce, którzy po rocznej przerwie powrócili na trzecioligowe parkiety. Z pewnością nie mogą zaliczyć oni do udanych wyjazdowego spotkania ITS Anilaną Rakszawa, bo w meczu, który rozegrano w Żołyni, zdołali wygrać tylko jednego seta. Choć sytuacja w tym spotkaniu zmieniała się jak w kalejdoskopie i Czarni mieli sporo szans na wygranie choćby jeszcze jednego seta, to z tych okazji nie skorzystali i do domu wrócili bez punktów.

TKF ITS Anilana Rakszawa – SSPS PBS Czarni Oleszyce 3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:22)