Poznaj ludzi z pasją – Tomasz Michalski w Powiatowej Bibliotece Publicznej

0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaczowie rozpoczyna cykl spotkań „Tu spotkasz Ludzi z pasją !”, których gośćmi będą pasjonaci i hobbyści pochodzący z Lubaczowa i okolic. Gościem spotkania inauguracyjnego w najbliższy czwartek (26.03) będzie fotograf i miłośnik Roztocza Tomasz Michalski, współpracownik naszego portalu.

fot. Archiwum prywatne.
fot. Archiwum prywatne.

– Warto ich poznać, ponieważ są dowodem na to, że sukces w danej dziedzinie niekoniecznie zawsze musi być medialny. Nierzadko ich pasje mogłyby posłużyć za scenariusz filmowy lub stać się fabułą książki – pisze na swojej stronie biblioteka, która zachęca także kolejne osoby do współpracy i pochwalenia się swoją pasją.

Gościem inauguracyjnego  spotkania będzie Tomasz Michalski, fotograf, miłośnik Roztocza i ziemi lubaczowskiej. Po okolicy porusza się nie tylko z aparatem, ale też i na rowerze, jest aktywnym członkiem Grupy Turystycznej Roztocze, organizuje i współorganizuje piesze rajdy. Interesuje się architekturą, przyrodą i historią regionu.

Jest stałym współpracownikiem naszego portalu. Publikuje także w Kurierze Lubaczowskim, lokalnych wydawnictwa o Lubaczowie, kwartalniku Kraina Bugu, magazynie o fotografii i podróżach FotoGea oraz z miesięczniku o tematyce fotograficznej Digital Foto Video.

Zdjęcia Tomasza Michalskiego można obejrzeć na stronie: flickr.com/photos/tomek_m

Początek spotkania w czytelni Zespołu Szkół przy ul. Kościuszki 161
w czwartek (26.03) o godz. 12.00.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here