Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaczowie zaprasza do udziału w konkursie na wykonanie Wielkanocnej kartki z jajem! To doskonała okazja, aby wykorzystać swoją wyobraźnię i zdolności plastyczne.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu dwustronnej kartki własnego projektu, przy użyciu dowolnej techniki, w kształcie jajka lub zawierającej element graficzny jaja wielkanocnego. Jednocześnie organizatorzy zachęcają do opatrzenia kartki życzeniami w formie tekstu literackiego związanego z Wielkanocą.

Konkurs ma na celu nie tylko promowanie czytelnictwa, ale także rozwijanie kreatywności, fantazji oraz umiejętności plastycznych u najmłodszych. Dzięki udziałowi w konkursie dzieci i młodzież mogą aktywnie spędzić czas w gronie rodzinnym, pogłębić swoją wiedzę na temat symboli związanych z Wielkanocą oraz zaprezentować swoje artystyczne zdolności.

Zachęcamy do udziału w konkursie w jednej z trzech kategorii wiekowych:
I – przedszkolaki,
II – klasy I-III SP,
III – klasy IV-VII SP.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 11 marca 2024 roku. Ostateczne rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się online, 20 marca 2024 roku, na kanale Facebook Biblioteki.

Konkurs skierowany jest do Czytelników biblioteki, ale jeśli ktoś jeszcze nie ma Karty Czytelnika w PBP Lubaczów to można ją bez problemów założyć w placówce.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here