Lodowisko w Cieszanowie „nie tylko dla zakochanych”

3

„Walentynki na lodzie” – pod taką nazwą na lodowisku w Cieszanowie po raz pierwszy odbyła się impreza „nie tylko dla zakochanych”. Organizatorzy oprócz atrakcji związanych z „lodową” taflą, zadbali także o ciepły posiłek i napoje.

"Walentynki na lodzie" w Cieszanowie
„Walentynki na lodzie” w Cieszanowie

Propozycja spędzenia walentynkowego wieczoru na lodowisku bardzo spodobała się nie tylko mieszkańcom Cieszanowa i okolic. Na tafli w konkursach i zabawach brali udział zarówno młodsi i jak starsi mieszkańcy regionu. Prowadzący dopasowali się do różnego poziomu umiejętności łyżwiarzy, a organizatorzy zadbali także o zaplecze gastronomiczne imprezy. Na zakochanych czekały potrawy z grilla, prawdziwa zupa gulaszowa z kociołka, a także kawa i czekolada na gorąco.

Zarządzający lodowiskiem zachęcają do odwiedzin nie tylko w Dniu Zakochanych. Lodowisko jest czynne dla wszystkich od poniedziałku do piątku od godz. 14.00, a w weekendy od godz. 15.00. Nowym udogodnieniem jest fakt, iż można korzystać z własnych łyżew. Obsługa musi jednak najpierw sprawdzić, czy sprzęt jest przystosowany do syntetycznej nawierzchni.


3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here