Mistrzostwa Polski w Footbagu w Lubaczowie – zobacz trailer

4
fot. Kadr z filmu
fot. Kadr z filmu

Za dwa tygodnie do Lubaczowa zjadą najlepsi zawodnicy popularnej „zośki”, by rywalizować w Mistrzostwach Polski w Footbagu. Decyzja o organizacji takiej rangi zawodów w naszym mieście zapadła jeszcze zimą, a organizatorzy dopinają obecnie ostatnie szczegóły imprezy.

Mistrzostwa będą trwać trzy dni od piątku (22.08) do niedzieli (24.08). Organizacją imprezy zajął się Przemysław „Symek” Pietrzycki, który podobne zawody organizuje już po raz trzeci. Przypomnijmy, że pierwszy footbagowy turniej „Flying Bag Jam” odbył się w naszym mieście w 2012 roku. Impreza była na tyle udana, że najlepsi zawodnicy w Polsce przyjechali do nas także w minionym roku, a rangę zawodów podniósł fakt uznawania ich wyników przez IFPA (International Footbag Players’ Association).

– W tym roku przyszedł czas na Mistrzostwa Polski. Ciesze się, że impreza takiej rangi odbędzie się właśnie w Lubaczowie. Co prawda, organizacja takich zawodów wymaga wiele czasu i poświęcenia, ale satysfakcja z ich sukcesu jest dużo większa – mówi Przemysław Pietrzycki, który jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Footbagu.

 Mistrzostwa Polski w Footbagu – Lubaczów 2014 – oficjalny trailer.

Organizację imprezy wspiera Urząd Miejski w Lubaczowie oraz Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Footbagu. Dołączyli także sponsorzy: iFoto, Gigant Sport, Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, Lech II, AutoTest, PR HP Media i Zakład Opieki Zdrowotnej R-36. Nasz portal po raz trzeci objął patronatem medialnym organizację zawodów.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here