W weekend w Lubaczowie ogólnopolskie zawody Flying Bag Jam 2016

1

Najlepsi footbag’owi zawodnicy z całego kraju przyjadą na weekend do Lubaczowa, by rywalizować w zawodach Flying Bag Jam Lubaczów 2016. To kolejna edycja imprezy popularnej gry „w zośkę” w naszym mieście.

Fot. lubaczow.pl, arch.
Fot. lubaczow.pl, arch.

W Lubaczowie pojawi się 25-ciu zawodników m.in. z Warszawy , Wrocławia , Krakowa , Białegostoku czy Rzeszowa. W sobotę (24.04) i niedzielę (25.04) w hali sportowej Publicznego Gimnazjum Nr 2 będą rywalizować o Puchar Burmistrza w konkurencjach: single routine man, circle contest, circle contest (woman), request contest, doubles net, single net, sick 3 i most rippin ‘run – golf. Podczas imprezy przewidziano także dodatkowe atrakcje jak pokaz break dance, czy konkursy dla publiczności.

Z inicjatywą organizacji zawodów w Lubaczowie po raz kolejny wyszedł Przemysław „Symek” Pietrzycki, który jest członkiem Polskiego Stowarzyszenie Footbagu. Wsparcia udzielił Urząd Miejski w Lubaczowie oraz sponsorzy: Jadło u Króla, Gigant Sport, nadruki-24.pl, Domus, Szkółka Drzew i Krzewów w Dachnowie, Pizzeria Italiana Focaccia, MAAW Sport i Max Electro. Również nasz portal po raz kolejny objął patronatem medialnym organizację zawodów.

 

fbg2016_o


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here