Turniej siatkówki plażowej o Puchar Burmistrza Oleszyc – wyniki i zdjęcia

1

DSCF7370Kilkanaście par z regionu rywalizowało w niedzielę w Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. Główne trofeum, podobnie jak rok wcześniej, trafiło w ręce miejscowej pary – Michał Gontarz, Łukasz Mazur.

Do turnieju zgłosiło się 14 par m.in. z Przeworska, Rudnika nad Sanem, Lubaczowa i Oleszyc. – Taka liczba zgłoszeń z całego regionu potwierdza, że nasz turniej utrzymuje swoją renomę i wpisał się na stałe w kalendarz siatkarskich zawodów – mówił podczas otwarcia Piotr Hulak, prezes SSPS Czarnych Oleszyce. Największą niespodzianką turnieju okazała się miejscowa para Jarosław Wnęk / Tomasz Sałek, która w meczach eliminacyjnych i półfinałowych pokanała dwukrotnie parę Grzegorz Pelc / Tomasz Furgała i ubeigłorocznych triumfatorów turnieju – Michał Gontarz / Łukasz Mazur, z którymi przyszło im się zmierzyć także w spotkaniu finałowym. Młodym zawodnikom zabrakło jednak nieco szczęścia i ostatecznie musieli cieszyć z z drugiego miejsca. W spotkaniu o trzeci stopień podium Grzegorz Pelc z Tomaszem Furgałą pokonali Grzegorza Kasprzyka i Jakuba Kąkola.

– Rywalizacja przebiegała naprawdę na wysokim poziomie i w duchu fair play – to bardzo cieszy. Tym razem wygrało doświadczenie, ale widać, że młodzi zawodnicy depczą już po piętach starszym i pewnie niebawem to oni będą górą – podsumował Robert Brudniak, wiceburmistrz Oleszyc.

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. Michał Gontarz, Łukasz Mazur.
2. Jarosław Wnęk, Tomasz Sałek.
3. Grzegorz Pelc, Tomasz Furgała.
4. Grzegorz Kasprzyk, Jakub Kąkol.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

  1. czy wiem czy to taka niespodzianka ze Wnęk i Sałek tak grają , przecież ciągle trenują , grają w Czarnych + gdzieś w I lidze juniorów podkarpacia , maja jakies tam wyjazdy w polske na mecze. Praca która wykonał klub oraz oni sami zasługują na brawa. Oby tak dalej

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here